© Arifo – Arifo.nl

Hieronder vind je een overzicht van NSPS fokkers

Het overzicht heeft als doel fokkers & belangstellenden bij elkaar te brengen.

stalnaam / websitemaatkleurprovincienaam staleigenaaremail
Stal v. Paardenlandklein midden grootzwart bruin vos roanDrentheF. van Schie / E. van der Laaginfo@aeweb.nl
Stal v. Florislandmidden grootvosDrentheA & I Boerinfo@stalvanflorisland.nl
Stal het Peertje grootzwartbontDrentheChris en Patricia de Vriesinfo@stalhetpeertje.nl
Stal 't Gasselaar mini klein midden grootalle kleurenGelderlandSaskia Jansen- Gartsensaskiajansen74@hotmail.com
v.d. laurierhoevemidden grootzwart bont vosLimburgLaurie Groosinfo@delaurierhoeve.nl
Stal de driftmidden grootzwart bruinDrentheStal de Drift

info@staldedrift.nl
Stal v.d. Kamperweg mini klein middenvos bruin zwart bontDrentheKillie Annen

killie-annen@home.nl
Stal de KoerberggrootzwartGelderlandFred Haak / Femke Bootbootfemke@hotmail.com
Stal v.d. Voorste Kleiakker midden grootzwart bontGelderlandKim Leeraarleeraarkim@gmail.com
Stal v.d. Vorstenbern mini klein midden grootvos zwart palamino Noord-BrabantFam. Woutershd.wouters@hotmail.com
Drosthoeveminialle kleurenGelderlandFam. HurenkampHuren072@gmail.com
Stal Beatrix klein midden grootzwart vosGelderlandFranz Buiting / Bram Kosterkoster_bram@hotmail.com
Stal Arjo klein midden grootzwartNoord-BrabantJordy Bokjordy_b88@hotmail.com
Stal Wittenburg mini klein midden grootvos zwartDrentheTjeert .T . Ensink

enro@kpnmail.nl
L.H. van Vriesmini klein middenvos vosbont palamino valkDrentheE. & J. Liewesj.liewes@ziggo.nl
Minifokkerij de Beurshoeckminibont valk mushroomNoord-HollandFam. Schuytinfo@minifokkerij.nl
De show stable klein middenzwartGelderlandHenri Hurenkamphenrihurenkamp@live.nl
Stal de Moirtakker klein midden grootvos zwartGelderlandMarije Vonk Noordegraafmoirtakker@gmail.com
Stal v.d. Zworrel middenzwartbont zwartNoord-BrabantWout van Brouwershavenprestige1953@gmail.com
Stal de Zwanenkamp klein middenalle kleurenOverijsselFam. Aaftinkhj.aaftink@home.nl
v.d. Hartoghoeve midden grootzwartGelderlandNico den Hartognico@vth.nl
Stal de Bosrand mini klein midden grootvos bont zwartDrentheArend Klaassensinfo@staldebosrand.nl
Stal De Parkantminialle kleurenGelderlandFam. Termeerinfo@staldeparkant.nl
Stal Morrison minibont vosDrentheIngrid kruiter-Webbstalmorrison@gmail.com
Stal Chanille mini klein midden grootvosNoord-Brabant

Leo van Zuijlenleo@stal-chanille.nl
Stal t Berckepad grootbont zwart bontZuid-HollandG v d Brinkbrinkbv@gmail.com
Stal de Borgelaar midden grootzwart bruin vosOverijsselJan Wolfkampinfo@staldeborgelaar.nl
Star-StablegrootzwartGroningen H.M / T.G Aalbers t.g.aalbers@star-stable.nl
Stal Sportviewmini kleinalle kleurenGelderlandMartin & Sylvia Broensmartinbroens@cs.com
Stal ankeveenminibontUtrechtJan Bausch jbausch@ziggo.nl
The Blue Stableminialle kleurenOverijssel Comb. de Blaauw-_ Geerdinkhans.deblaauw@gmail.com

 

Jouw stal in de fokkersdatabase?

Vul onderstaand formulier in en het wordt geregeld.

Totaal: € -

Waarom wordt er een kleine financiële bijdrage gevraagd?

Eigenlijk heel simpel: om de kosten te dekken van het onderhoud van de database.